رشد ۶ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور:

رئیس دانشگاه پیام نور: رشد ۶ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه در پذیرش امسال با ۶ درصد رشد دانشجو مواجه بوده، استقبال دانشجویان از این دانشگاه را اقبال عمومی خانواده‌ها دانست.
دکتر ابراهیم تقی زاده در نشست روسای استانی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی وزارت علوم و هیات همراه در سازمان مرکزی برگزار شد، با عنوان اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور بسیار متعهد، فعال و باسواد هستند، افزود: بخش اعظمی از پذیرفته شدگان کنکور در مقاطع تحصیلات تکمیلی از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور راه اندازی مراکز رشد و خانه های خلاق را در راستای مهارت افزایی دانشجویان و تعامل صنعت و دانشگاه در اولویت دانست و افزود:دانشگاه پیام نور در این زمینه اقدامات خود را آغاز کرده تا نقش موثری در کسب مهارت دانشجویان و ورود به بازار کار داشته باشد.
وی افزود: دانشگاه پیام نور دارای ویژگی های منحصر به فردی است؛ این دانشگاه علاوه بر برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور بهترین نوع آموزش را با رعایت استانداردهای آموزشی و آزمون های استاندارد ارائه می کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر تقی زاده با اشاره به لزوم گسترش مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در مراکز بین الملل بسیار موفق و تاثیرگذار بوده و برای گسترش دیپلماسی علمی نیاز به حمایت بیشتر از سوی وزارت علوم دارد.