برگزاري آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی و داروسازی در شهریور ماه

آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی و آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.

برگزاري آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی  و داروسازی در شهریور ماه

آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی و آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۹ برگزار می‌شود.
به گزارش مهر، آزمون پیش کارورزی روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ۹۹ ساعت ۸ صبح، آزمون علوم پایه پزشکی بعدازظهر همان روز ساعت ۱۴ و آزمون های علوم پایه دندانپزشکی و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) صبح روز جمعه ۲۱ شهریور ۹۹ ساعت ۸ برگزار خواهند شد.
داوطلبانی که دانشگاهی را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب می کنند در صورتی که دارای امکانات کافی و استاندارد مورد تائید مرکز سنجش آموزش پزشکی باشد، دانشگاه می تواند آزمون را به صورت الکترونیک برگزار کند.
ثبت نام از واجدین شرایط شرکت در امتحانات مذکور همانند دوره قبل از طریق نام کاربری و رمز عبور اعلام شده قبلی  تا دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹ انجام می گیرد.
در صورتی که محل آزمون داوطلب، دانشگاهی به غیر از دانشگاه
محل تحصیل خود باشد، باید قبل از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی شود و در صورت داشتن ظرفیت و تایید دانشگاه محل آزمون، ضمن ثبت نام داوطلب توسط دانشگاه، محل تحصیل، داوطلب با معرفی نامه نیز به دانشگاه مربوطه معرفی شود.
در خصوص ثبت نام داوطلبان آزمون علوم پایه پزشکی، تنها داوطلبان ورودی مهر ۹۶ به بعد، با عنوان داوطلب برنامه درسی ملی مشخص و ثبت نام می‌شوند.
داوطلبان اتباعی که در آن دانشگاه تحصیل می‌کنند، در زمان ثبت نام با عنوان تبعه خارج از کشور مشخص شوند و چنانچه برای این گروه از داوطلبان، سوالات انگلیسی مورد نیاز است در زمان ثبت نام در سامانه مرکز سنجش اعلام شود.
متقاضیان تحصیل کرده خارج از کشور باید قبل از ثبت نام از طریق سایت https://epay.sanjeshp.ir/ هزینه ثبت نام را پرداخت کنند و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به مراکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه، پیش کارورزی و داروسازی، از تاریخ ۱۴ مرداد ۹۹ تا ۱۰ شهریور ۹۹ مراجعه و نسبت به ثبت نام در
 آزمون های مذکور اقدام کنند.
داوطلبانی که هزینه ثبت نام خود را در اسفند ۹۸ پرداخت کرده اند این مبلغ پرداخت شده به عنوان هزینه
ثبت نام آزمون شهریور ۹۹ لحاظ خواهد شد.