ادموند اختر مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال : باید به ساپینتو شک کرد

ادموند اختر مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال : باید به ساپینتو شک کرد

ادموند اختر مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال  درباره پیروزی پرگل استقلال برابر ملوان گفت : استقلال بعد از باخت به تراکتور و سپاهان نیاز مبرمی داشت که با گرفتن سه امتیاز این بازی به یک آرامش نسبی برسد و از طرفی شکست پرسپولیس باعث شد تا آبی‌پوشان همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند. من امیدوارم استقلال در 13 بازی آینده عالی نتیجه بگیرد و قهرمانی در فصل گذشته را دوباره تکرار کند.
وی در مورد کنار گذاشته شدن سیاوش یزدانی از این تیم گفت : اگر یزدانی فقط به خاطر خطای پنالتی مقابل سپاهان کنار گذاشته شده باشد باید به ساپینتو شک کرد، ولی اگر موارد دیگر مطرح است باید این را در نظر گرفت که سرمربی می‌تواند هر تصمیمی برای بازیکنان خودش بگیرد. یزدانی در تفکرات ساپینتو جایی ندارد، ولی نمی‌توان منکر زحمات او در استقلال شد و من معتقدم که این بازیکن در تیم جدیدش تبدیل به یک بازیکن تاثیرگذار خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به نیمکت‌نشینی طولانی آمانوف در استقلال گفت: شما می‌بینید که یک بازیکن با یک قرارداد سنگین چنین وضعیتی در استقلال پیدا کرده و در حال حاضر او فقط برای حفظ سلامتی‌اش در استقلال حضور دارد و با این تیم تمرین می‌کند. اگر استقلال کاری را که با سیاوش یزدانی انجام داد، با آمانوف می‌کرد مطمئناً با خطر بزرگی مواجه می‌شد، چون او یک بازیکن خارجی است. وضعیتی که آمانوف در استقلال دارد به هیچ عنوان به سود این تیم نیست. متاسفانه باشگاه یک مبلغ سنگین را در قرارداد آمانوف لحاظ کرده و هیچ استفاده‌‌ای از او نمی‌برد.