خدمات تمام الکترونیک پرداخت قبوض درآمدی شهرداری گرگان برای شهروندان

شهردار گرگان :

شهردار گرگان از اجرایی شدن خدمات تمام الکترونیک پرداخت قبوض درآمدی شهرداری گرگان برای شهروندان خبر داد.شهردار گرگان از اجرایی شدن خدمات تمام الکترونیک پرداخت قبوض درآمدی شهرداری گرگان برای شهروندان خبر داد.
عبدالرضا دادبود در خصوص اقدامات شهرداری گرگان در راستای استفاده شهروندان از خدمات الکترونیک، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده در سال 1397 توسط شهرداری گرگان و همکاری انجام شده با اداره كل نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، كد تابعه و كد خدمت كشوري اختصاصي برای فعال کردن شناسه قبض و پرداخت قبوض درآمدی شهرداری اختصاص یافت.
وی ادامه داد: از سوی دیگر مکاتبات و رایزنی‌های لازم با بانک‌های مختلف برای ایجاد بستر مناسب در خصوص پرداخت الکترونیک قبوض درآمدی صادره از سوی شهرداری گرگان انجام و تمامي درگاه‌هاي اينترنتي، دستگاه‌هاي خودپرداز و ...اين بانك‌ها جهت اخذ قبوض شهرداري فعال شد.
شهردار گرگان خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز پیگیری‌ها و رایزنی‌های متعددی با بانک عامل و شرکت پشتیبان خدمات الکترونیک برای ایجاد کمترین خطا و مشکل در روند ارائه خدمت به شهروندان انجام شد و در این راستا تمامی حساب‌های درآمدی شهرداری گرگان در بانک‌های مختلف مسدود و در یک بانک عامل متمرکز و تمامی دستگاه‌های پوز قدیمی با دستگاه‌هاي جديد شناسه دار انجام شد.
دادبود بیان کرد: در حال حاضر تمامي منابع درآمدي دستي سازمان‌ها و مناطق شناسايي و ضمن تعريف شناسه براي آنها براساس بودجه، امكان تعريف قبوض سيستمي با اين تكنولوژي فراهم شده است و در حال حاضر تمامي قبوض شهرداري مركز، مناطق و سازمان‌ها براساس شناسه قبض و پرداخت ارائه شده و قابل پرداخت توسط مؤديان از طريق تمامي درگاه‌هاي بانكي است.