قابل توجه داوطلبان؛ ادامه مهلت ثبت‌نام در آزمون زبان MHLE تا ۲۱ تیرماه ۹۹

داوطلبان آزمون زبان MHLE دوره ۵۷، تا ۲۱ تیرماه ۹۹ مهلت دارند نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند. به گزارش دانشجو، مهلت ثبت‌نام و ویرایش آزمون زبان MHLE دوره ۵۷ از ۱۵ تیر ماه آغاز شده است و تا روز شنبه ۲۱ تیر ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.


داوطلبان آزمون زبان MHLE دوره ۵۷، تا ۲۱ تیرماه ۹۹ مهلت دارند نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند. به گزارش دانشجو، مهلت ثبت‌نام و ویرایش آزمون زبان MHLE دوره ۵۷ از ۱۵ تیر ماه آغاز شده است و تا  روز شنبه ۲۱ تیر ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.  
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت «MHLE» دارای  ۱۱۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل ۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری و ۱۰۰ نمره بدون نمرهی منفی است.آزمون MHLE در سال ۱۳۹۹، در پنج نوبت برگزار خواهد شد.
آزمون‌های دوره‌های ۵۷، ۵۸ که به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاده بود، برگزار خواهند شد. افرادی که پیشتر در دوره‌های ۵۷ و یا ۵۸ ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و با همان کد ثبت نام قبلی متعلق به هر دوره، میتوانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه، شرکت در آزمون و دریافت کارنامه اقدام کنند.
با توجه به افزوده شدن حوزه‌های جدید، این داوطلبان در صورت تمایل می توانند در بازه‌های زمانی اعلام شده همزمان با ثبت نام داوطلبان جدید به سایت مراجعه و در صورت وجود ظرفیت، محل برگزاری آزمون خود را تغییر دهند.در غیر این صورت، نیاز به اقدامی ندارند.
 روش ثبت‌نام
آماده سازی مدارک:داوطلبان باید یک قطعه عکس تمام رخ با زمینه روشن که در سال جاری گرفته شده باشد، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را اسکن کرده و هنگام ثبت نام، از طریق همین سایت به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.