واگذاری ۱۲ قطعه به ۳۵ خانواده مشمولان طرح جوانی جمعیت در دماوند

۱۲ قطعه به ۳۵ خانواده مشمول طرح جوانی جمعیت در دماوند واگذار شد.

واگذاری ۱۲ قطعه به ۳۵ خانواده مشمولان طرح جوانی جمعیت در دماوند

دماوند-ایرج صادقعلی
۱۲ قطعه به ۳۵ خانواده مشمول طرح جوانی جمعیت در دماوند واگذار شد.
به گزارش خبرنگار آفرینش، مراسم واگذاری  ۲۵۰۰ قطعه زمین به مشمولان طرح جوانی جمعیت با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، علیرضا فخاری استاندار تهران، میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و دیگر مسئولان برگزار شد.
فخاری استاندار تهران در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از واگذاری زمین به خانواده‌ها اظهار داشت: همزمان با هفته وحدت میان شیعه و سنی، ۲۵۰۰ قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت به مشمولان دارای ۳ و ۴ فرزند در استان تهران واگذار شد.
وی ادامه داد: در فیروزکوه ۱۳۴ قطعه زمین برای ۴۰۰ خانواده در اراضی دست ناصر و در دماوند  ۱۲ قطعه برای ۳۵ خانواده در اراضی سوم شعبان در شرق استان تهران اختصاص پیدا کرد.
استاندار تهران عنوان کرد: در پیشوا ۴۰۰ قطعه زمین برای ۸۰۰ خانواده، در پاکدشت ۱۶۴ قطعه برای ۳۰۰ خانواده، در اسلامشهر و رباط کریم ۲۴۲ قطعه برای ۷۲۵ خانواده و در پرند ۱۲۰ قطعه برای  ۲۴۰ خانواده اختصاص پیدا کرد.
فخاری سپس گفت: امید است که این طرح، زمینه‌ای برای افزایش جمعیت به عنوان اقدام ملی و هویت‌سازی برای نسل آینده و دفاع از امنیت و قدرت ملی باشد، چرا که ما به جمعیت جوان با دانش و علم نیاز داریم.