مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال : سرمربی تیم ملی را بسرعت انتخاب می‌کنیم

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال : سرمربی تیم ملی را بسرعت انتخاب می‌کنیم


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره انتخاب سرمربیان
تیم های امید و بزرگسال تاکید کرد: موضوعی که برای این دو تیم است بحث انتخاب کادر فنی آنهاست که به سرعت در حال پیگیری هستیم.
وی در مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون فوتبال که صبح دیروز به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: اینکه تماشاگران کم کم به ورزشگاه ها می آیند اتفاق مطلوب و خوبی است. نشان داده شد فوتبال با هواداران رونق پیدا می کند و امیدوار هستیم در ادامه بتوانیم از حداکثر ظرفیت موجود برای استقبال از تماشاگران بهره ببریم.
وی درباره انتخاب سرمربیان تیم های امید و بزرگسال تاکید کرد: در تلاش هستیم کادر فنی دو تیم را به سرعت تعیین کنیم تا از حضور مربیان برجسته و بازیکنان خوب کشورمان در این تیم‌ها استفاده کنیم. کارهای مهمی در خصوص تجهیز ورزشگاه‌ها انجام شده است. مهمترین پروژه VAR است که این اتفاق با سرعت پیش می‌رود. بسیاری از موانع هم رفع شده و امیدواریم فاز نخست را انجام بدهیم تا پس از آن در آینده‌ای نزدیک و فصل آینده بازی‌ها را با استفاده از این سیستم برگزار کنیم.
وی بار دیگر با تاکید بر نصب و تجهیز ورزشگاه ها به سیستم داور ویدیویی گفت: موانع با سرعت در حال رفع است و می خواهیم فصل آینده را با VAR حتماً برگزار کنیم. بازی های فصل آینده در ورزشگاه هایی که مجهز به VAR باشند برگزار می شوند.