بازی پرسپولیس – فولاد ، فوتبال نبود

اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس:

اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس که با برد فولادی‌ها به پایان رسید گفت: متاسفانه بازی از نظر فنی چنگی به دل نزد و چیزی وجود ندارد که ما درباره آن صحبت کنیم جز اینکه از دقیقه‌ اول بازی شاهد درگیری و اعتراض بودیم. اتفاقاتی که در بازی رخ داد، باعث می‌شود که فوتبال ما راه به جایی نبرد. من به عنوان یک مربی می‌خواستم از این بازی نکات فنی یاد بگیرم؛ چراکه بازی پرسپولیس و فولاد جزو مهم‌ترین بازی‌های فوتبال ماست اما این بازی هیچ نکته فنی نداشت و فقط درگیری دیدیم. اینقدر فشار زیاد بود که داور هم دچار اشتباه می‌شد و توپ‌های معمولی را هم درست سوت نمی‌زد. نمی‌دانم دلیل این اتفاقات چه بود، اما دوست ندارم دیگر در خصوص این بازی حرف بزنم.

بازی پرسپولیس – فولاد ، فوتبال نبود


 


 اسماعیل حلالی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس  در خصوص دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس که با برد فولادی‌ها به پایان رسید گفت: متاسفانه بازی از نظر فنی چنگی به دل نزد و چیزی وجود ندارد که ما درباره آن صحبت کنیم جز اینکه از دقیقه‌ اول بازی شاهد درگیری و اعتراض بودیم. اتفاقاتی که در بازی رخ داد، باعث می‌شود که فوتبال ما راه به جایی نبرد. من به عنوان یک مربی می‌خواستم از این بازی نکات فنی یاد بگیرم؛ چراکه بازی پرسپولیس و فولاد جزو مهم‌ترین بازی‌های فوتبال ماست اما این بازی هیچ نکته فنی نداشت و فقط درگیری دیدیم. اینقدر فشار زیاد بود که داور هم دچار اشتباه می‌شد و توپ‌های معمولی را هم درست سوت نمی‌زد. نمی‌دانم دلیل این اتفاقات چه بود، اما دوست ندارم دیگر در خصوص این بازی حرف بزنم.
وی درباره عملکرد ضعیف چند بازیکن پرسپولیس در بازی با فولاد گفت: برخی از بازیکنان که اسمشان را نمی‌برم، در حد خودشان بازی نکردند و شاید فشار تیم مقابل باعث شده بود تا بازیکنان ما روز خوبی نداشته باشند. در این بازی موقعیت زیادی برای دو تیم به دست نیامد و به جز 5 دقیقه‌ آخر که ما دو موقعیت داشتیم، موقعیت دیگری را ندیدیم. من به فولاد تبریک می‌گویم، اما این بازی در بدبینانه‌ترین حالت باید مساوی می‌شد.
وی درباره اینکه دیدار هفته آینده پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک را چطور را ارزیابی می‌کنید گفت : آلومینیوم همیشه تیم خوبی است و من آنها را تیم چغر و گردن‌کلفتی می‌بینم. این تیم همیشه با برنامه بازی می‌کند و شاید زیاد روی دروازه حریفان حاضر نشود اما حملاتشان خطرناک است. در کل معتقدم که باید همه این مسائل مدیریت شود و داورها هم نباید تحت فشار قرار بگیرند. به نظر من در بازی
 فولاد – پرسپولیس  ناظر بازی به صورت عجیبی تحت فشار بود و اگر قرار باشد هر بازی این‌طور روی ناظران فشار وارد شود، آنها بعد از بازی مریض خواهند
 شد.
 اداره کردن فوتبال در این شرایط سخت است؛ چراکه برای هر سوت داور 20 نفر اعتراض می‌کنند و به سمت داور حمله‌ور می‌شوند.