سقف سوخت‌گیری بنزین به روال قبل بازگشت

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور:

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور: سقف سوخت‌گیری بنزین به روال قبل بازگشت

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور گفت: سقف سوخت‌گیری بنزین به روال قبل بازگشته است و اکنون محدودیت‌های اعمال شده برای کارت‌های سوخت برداشته شده و سوخت گیری به روال عادی بازگشته است.
اسدالله قلی زاده در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد بر اساس آنچه اعلام شده از سوی جایگاه‌ های کل کشور از روز قبل، در اکثر استان‏ها و کلانشهرها به جز استان‌های مرزی، محدودیت رفع و سقف سوخت‌گیری بنزین از کارت شخصی مجددا 60 لیتر شده است.
وی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی سوخت‌گیری‌ مشکل چندانی برای مردم ندارند، اما اینکه سقف هر بار سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی کمتر از 60 لیتر باشد مشکلاتی را برای مردم و جایگاه داران  ایجاد می‌کند.
رئیس صنف جایگاه‌داران کشور با بیان اینکه در شش ماه گذشته این محدودیت برای کارت‌های شخصی و جایگاه‌داران در اکثر استان‌ها به جز تهران اجرایی بود، اظهار کرد: با توجه به اینکه این محدودیت‌ها در ایام نزدیک به نوروز برطرف شده جا دارد از مسئولان و رئیس جمهوری تشکر کنیم.
به گزارش ایسنا، چندی پیش اعلام شد که سوخت‌گیری از جایگاه‌ها با محدودیت مواجه شده و افراد در یک نوبت بیش از ۴۰ لیتر نمی‌توانند سوخت‌گیری کنند.