پرسپولیس با جیب خالی به دنبال بازیکن

رقبا با جیب پر بازیکن می گیرند

تیم فوتبال پرسپولیس با جیب خالی برای نیم فصل دوم نیازمند جذب بازیکنانی است تا مشکلاتی که در نیم فصل اول داشت را برطرف کند ، و این در حالی است که که رقبایش از این بابت مشکلی نداشته و با جیب پر هر بازیکنی را که می خواهند جذب می کنند . گفتنی است که ، سرخپوشان برای نیم فصل دوم، ۴ جای خالی دارند. شاید پیش بینی اینکه یحیی گل محمدی نیازمند بازیکن در چه پست هایی است خیلی کار سختی نباشد. در وهله اول این تیم با توجه به جدایی رادوشوویچ از جمع سرخپوشان نیازمند دروازه بان است. این روزها خبرهایی است مبنی بر اینکه گل محمدی به دنبال محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور است. به نظر می رسد سرمربی قرمزپوشان پایتخت روی این بازیکن نظر دارد اما اینکه آیا باشگاه تراکتور که خودش در بحران به سر می برد حاضر می شود گلر اول خود را از دست بدهد نکته مهمی است و مسئولان پرسپولیس برای جذب چنین بازیکنی کار راحتی ندارند. مسئله دوم که مشخص می شود پرسپولیس در خط حمله نیازمند جذب بازیکن است، مصدومیت عیسی آل کثیر از ناحیه رباط پا است. این بازیکن فصل را از دست داده و به احتمال زیاد این باشگاه نام مهاجمش را از فهرست خارج می کند تا بتواند با دست برتری در نقل و انتقالات شرکت کند. حتی اگر آل کثیر هم با مصدومیت روبرو نمی شد یحیی گل محمدی به فکر تقویت خط حمله اش بود. اکنون با توجه به این مصدومیت کادرفنی سرخ ها قطعا یکی از اولویت هایشان جذب مهاجم است. از مدت ها قبل مباحثی مربوط به بازگشت علی علیپور مهاجم فعلی تیم ماریتیموی پرتغال به پرسپولیس مطرح شده اما تاکنون یحیی گل محمدی در مورد این خبرها واکنشی نداشته و البته خود این بازیکن هم در مصاحبه های اخیرش تاکید داشته می خواهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد اما اینکه آیا او با توجه به عملکردش در لیگ پرتغال چقدر می تواند روی این هدفش باقی بماند مشخص نیست. از سویی نام پیمان بابایی مهاجم تراکتور نیز مطرح شده است اما با توجه به شرایطی که تیم تبریزی در جدول دارد جذب بازیکن از این باشگاه شرایط سختی دارد.مگر اینکه تراکتوری ها با انجام معاوضه حاضر باشند نیروهای خود را از دست بدهند. در چند روز گذشته همچنین در مورد بازگشت رامین رضاییان و حتی احمد نوراللهی دو بازیکن سابق سرخپوشان خبرهایی منتشر شده است. رضاییان که به تازگی با باشگاه السیلیه به توافق رسیده تا جدا شود و این قرارداد به زودی و رسمی فسخ می شود، اکنون بازیکن الدحیل است و برای اینکه از این تیم باشگاه قطری جدا شود مبلغی حدود یک میلیون و دویست هزار دلار باید هزینه شود. یحیی گل محمدی این بازیکن را می خواهد اما اینکه باشگاه پرسپولیس بتواند چنین بازیکنی را جذب کند چندان راحت نیست. همچنین احمد نوراللهی هم که در تیم شباب الاهلی امارات چندان موفق نبوده از جمله بازیکنانی است که احتمال بازگشتش به جمع سرخپوشان می رود اما حضور دو بازیکن سابق پرسپولیس به جمع این تیم نیازمند پول است. این روزها هم باشگاه با مشکل بی پولی روبرو است و باید دید درویش می تواند همزمان با ورود به نقل و انتقالات پول هم به باشگاه تزریق کند یا خیر. یحیی گل محمدی در لیست پیشنهادی خود به باشگاه نام بازیکن خارجی هم مطرح کرده است. ظاهرا از مدتی قبل کادرفنی این تیم فیلم بازی چند بازیکن را تماشا کرده و حتی بازیکن مورد نظر خود را هم انتخاب کرده اند.

پرسپولیس با جیب خالی به دنبال بازیکن 


 تیم فوتبال پرسپولیس با جیب خالی برای نیم فصل دوم نیازمند جذب بازیکنانی است تا مشکلاتی که در نیم فصل اول داشت را برطرف کند ، و این در حالی است که که رقبایش از این بابت مشکلی نداشته و با جیب پر هر بازیکنی را که می خواهند جذب
می کنند .
گفتنی است که ، سرخپوشان برای نیم فصل دوم، 4 جای خالی دارند. شاید پیش بینی اینکه یحیی گل محمدی نیازمند بازیکن در چه پست هایی است خیلی کار سختی نباشد.
در وهله اول این تیم با توجه به جدایی رادوشوویچ از جمع سرخپوشان نیازمند دروازه بان است. این روزها خبرهایی است مبنی بر اینکه گل محمدی به دنبال محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور است. به نظر می رسد سرمربی قرمزپوشان پایتخت روی این بازیکن نظر دارد اما اینکه آیا باشگاه تراکتور که خودش در بحران به سر می برد حاضر می شود گلر اول خود را از دست بدهد نکته مهمی است و مسئولان پرسپولیس برای جذب چنین بازیکنی کار راحتی ندارند.
مسئله دوم که مشخص می شود پرسپولیس در خط حمله نیازمند جذب بازیکن است، مصدومیت عیسی آل کثیر از ناحیه رباط پا است. این بازیکن فصل را از دست داده و به احتمال زیاد این باشگاه نام مهاجمش را از فهرست خارج می کند تا بتواند با دست برتری در نقل و انتقالات شرکت کند. حتی اگر آل کثیر هم با مصدومیت روبرو نمی شد یحیی گل محمدی به فکر تقویت خط حمله اش بود. اکنون با توجه به این مصدومیت کادرفنی سرخ ها قطعا یکی از
 اولویت هایشان جذب مهاجم است.
از مدت ها قبل مباحثی مربوط به بازگشت علی علیپور مهاجم فعلی تیم ماریتیموی پرتغال به پرسپولیس مطرح شده اما تاکنون یحیی گل محمدی در مورد این خبرها واکنشی نداشته و البته خود این بازیکن هم در مصاحبه های اخیرش تاکید داشته می خواهد در اروپا به فوتبالش ادامه دهد اما اینکه آیا او با توجه به عملکردش در لیگ پرتغال چقدر می تواند روی این هدفش باقی بماند مشخص
 نیست.
از سویی نام پیمان بابایی مهاجم تراکتور نیز مطرح شده است اما با توجه به شرایطی که تیم تبریزی در جدول دارد جذب بازیکن از این باشگاه شرایط سختی دارد.مگر اینکه تراکتوری ها با انجام معاوضه حاضر باشند نیروهای خود را از دست بدهند.
در چند روز گذشته همچنین در مورد بازگشت رامین رضاییان و حتی احمد نوراللهی دو بازیکن سابق سرخپوشان خبرهایی منتشر شده است.
رضاییان که به تازگی با باشگاه السیلیه به توافق رسیده تا جدا شود و این قرارداد به زودی و رسمی فسخ می شود، اکنون بازیکن الدحیل است و برای اینکه از این تیم باشگاه قطری جدا شود مبلغی حدود یک میلیون و دویست هزار دلار باید هزینه شود. یحیی گل محمدی این بازیکن را می خواهد اما اینکه باشگاه پرسپولیس بتواند چنین بازیکنی را جذب کند چندان راحت نیست. همچنین احمد نوراللهی هم که در تیم شباب الاهلی امارات چندان موفق نبوده از جمله بازیکنانی است که احتمال بازگشتش به جمع سرخپوشان می رود اما حضور دو بازیکن سابق پرسپولیس به جمع این تیم نیازمند پول است. این روزها هم باشگاه با مشکل بی پولی روبرو است و باید دید درویش می تواند همزمان با ورود به نقل و انتقالات پول هم به باشگاه تزریق کند یا خیر.
یحیی گل محمدی در لیست پیشنهادی خود به باشگاه نام بازیکن خارجی هم مطرح کرده است. ظاهرا از مدتی قبل کادرفنی این تیم فیلم بازی چند بازیکن را تماشا کرده و حتی بازیکن مورد نظر خود را هم انتخاب کرده اند.