کار سخت پیکان مقابل استقلال

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی؛

در ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال امروز سه شنبه ۴ دیدار برگزار می‌شود که در حساس‌ترین مسابقه استقلال میهمان تیم پیکان تهران است.

کار سخت پیکان مقابل استقلال 


در ادامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال  امروز سه شنبه 4 دیدار برگزار می‌شود که در حساس‌ترین مسابقه استقلال میهمان تیم پیکان تهران است.
 پیکان - استقلال؛ تکرار برد ؟
پیکان در لیگ برتر با سه گل تسلیم استقلال شد و حالا در همان ورزشگاه و در جام حذفی دوباره میزبان استقلال است. باید دید مجتبی حسینی چه درس‌هایی از آن شکست لیگ برتری کسب کرده و می‌تواند این مرتبه استقلال را حداقل برای 120 دقیقه متوقف کند و بازی را به پنالتی بکشاند یا تیم استقلال در جام حذفی هم پیکان را شکست خواهد داد. پیکان تیم قشقایی شیراز را یک بر صفر شکست داد و به این مرحله رسید و استقلال هم به سختی از سد نود ارومیه حریف دسته ‌دومی خود عبور کرد و در ضربات پنالتی به پیروزی رسید. با این حال استقلال اکنون قهرمان نیم فصل است و  بازیکنانش معتقدند این تیم با اتحاد و همدلی به موفقیت می‌رسد. پیکان کار سختی را مقابل استقلال آماده دارد. استقلال فینالیست فصل گذشته جام حذفی است و انگیزه‌های زیادی برای تداوم حضورش در این جام دارد.
 نساجی مازندران - گل گهر؛ تقابل دوباره ساکت و قلعه‌نویی
خانه به دوشی نساجی در جام حذفی هم ادامه دارد و این تیم بازهم در مشهد میزبان است و این مرتبه باید به مصاف گل‌گهری برود که نساجی در لیگ برتر به آن نباخته و در سیرجان بازی یک بر یک مساوی شده است. نساجی برای رسیدن به این مرحله تیم آرمان گهر لیگ یکی را شکست داد و شاگردان قلعه‌نویی نیز تیم دسته اولی شهرداری آستارا با 4 گل بدرقه کردند.
 مس رفسنجان - پدیده مشهد؛ تعیین برنده بدون کمیته انضباطی!
مس رفسنجان اولین سه امتیاز خارج از میدان مسابقه را در همان هفته نخست لیگ برتر دشت کرد زمانی که پدیده حاضر به سفر به رفسنجان نشد و در نهایت با رای کمیته انضباطی شاگردان محمد ربیعی سه بر صفر برنده شدند اما ظاهرا قسمت بر این بود که تیم پدیده قبل از پایان نیم فصل اول یک سفر به کرمان برود و حالا باید مسابقه هفته نخست دوباره تکرار شود. البته این مرتبه پدیده قطعا به رفسنجان سفر خواهد کرد هرچند از نظر نتیجه‌گیری تنها تیم بدون برد و قعرنشین لیگ برتر محسوب می‌شود. مس برای رسیدن به این مرحله تیم تراکتور را شکست داد و پدیده هم از سد تیم دسته اولی استقلال ملاثانی گذشت.
 نفت مسجدسلیمان - خلیج فارس ماهشهر؛ تداوم خلق شگفتی؟
تیم نفت مسجدسلیمان اسیر حواشی رنگارنگ شده است! با این شرایط خلیج فارس ماهشهر تیم دسته دومی شاید خوش‌شانس‌ترین تیم جام حذفی در این مرحله است زیرا احتمال شکست دادن نفت پرحاشیه دور از ذهن نیست. خلیج فارس برای رسیدن به این مرحله تیم  تیم هوادار لیگ برتری را حذف کرد و نفت مسجدسلیمان هم در ضربات پنالتی تیم شاهین شهرداری بوشهر را شکست داد. شاید شگفتی‌سازی خلیج فارس ادامه دار باشد.