هفته هفتم لیگ برتر؛ تقابل فولاد – تراکتور ، با مربیان جدید

هفته هفتم لیگ برتر؛ تقابل فولاد – تراکتور ، با مربیان جدید


هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با انجام سه مسابقه امروز سه‌شنبه به پایان می‌رسد. در بازیهای امروز آلومینیوم اراک میزبان ذوب آهن است، تراکتور در خوزستان به مصاف فولاد می‌رود و پدیده قعرنشین هم میزبان فجرشهید سپاسی است.
 پدیده - فجرشهید سپاسی
پدیده تنها تیم بدون برد است و تمامی رکوردهای منفی لیگ را از آن خود کرده است. پدیده  با 9 گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاع لیگ را دارد و فقط یک گل به ثمر رسانده است. فجرشهیدسپاسی که این فصل به لیگ برتر آمده 7 امتیازی است و می‌خواهد به رده‌هایی بالاتر از رتبه یازدهم جدول برسد. با این حال اکبر میثاقیان سرمربی پدیده قول داده تیمش تا رده هفتم جدول صعود کند! با این حال روند نتیجه‌گیری پدیده با ادعای میثاقیان متضاد است. فجری‌ها هم هفته گذشته مقابل سپاهان شکست خوردند ولی سرمربی این تیم هم می‌گوید که با اشتباه داوری بازنده شده است.
 آلومینیوم - ذوب آهن
تیم آلومینیوم اراک بدون شکست در رده دوم جدول ایستاده است رتبه‌ای که بسیار فراتر از انتظار هواداران این تیم اراکی محسوب می‌شود ،  با این حال خطیبی و شاگردانش همچنان جاه طلب هستند و  می‌خواهند در جمع مدعیان باقی بمانند. هرچند هفته گذشته دو امتیاز حساس مقابل هوادار از دست دادند.حریف آنها ذوب آهنی است که نتایج پرنوسانی در لیگ داشته است. ذوبی‌ها هفته گذشته در خانه سه امتیاز را به فولاد تقدیم کردند. مهدی تارتار می‌داند در اراک امتیاز گرفتن از آلومینیوم کار بسیار دشواری است و حتی پرسپولیس هم در این شهر شکست خورد. باید دید سبزپوشان اصفهانی می‌توانند قلعه تیم آلومینیوم را فتح کنند یا آنها نیز دست خالی به خانه برمی‌گردند.
 فولاد - تراکتور
هر دو تیم در این فصل سرمربی خود را تغییر دادند و با مربیان جدید خود وضعیت بهتری دارند. تراکتور با سولدو هنوز نباخته و فولاد هم با نکونام خارج از خانه در اصفهان به پیروزی رسیده است. حالا تقابل این دو تیم دیدنی خواهد بود. دو تیم قرمزپوش و پرهوادار فوتبال که تلاش می‌کنند خود را آرام آرام به جمع بالانشینان جدول برسانند. نکونام می‌گوید اگرچه تیم دو برد متوالی داشته اما باید ایرادهای فنی تیم برطرف شود. سولدو هم تلاش کرده تیم خوبی برای تبریزی ها بسازد اما قطعا به این مربی گفته‌اند که فولاد با نکونام در اهواز بباز نیست! اگرچه فولادی‌ها با ویسی در اهواز مقابل پرسپولیس بازنده شدند اما واقعیت این است که اخرین باخت نکونام با فولاد در اهواز به فصل گذشته برمی‌گردد. انتظار می‌رود یکی از جذاب‌ترین و فنی‌ترین بازی‌های لیگ را بین این دو تیم قرمزپوش شاهد باشیم.