ناظم‌‌الشریعه: تصمیمی برای قطع همکاری با تیم ملی ندارم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که از جدایی دستیار خود در تیم ملی، احساس خلأ می‌کند.


سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که از جدایی دستیار خود در تیم ملی، احساس خلأ می‌کند.
محمد ناظم‌الشریعه درباره جدایی محمد هاشم‌زاده از کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران گفت: هاشم‌زاده فرد شناخته‌شده‌ای در فوتسال ایران است و از زمان بازیکنی تا رسیدن به کادر فنی تیم ملی، از جایگاه خاصی برخوردار بوده است.«هاشم‌زاده در چند سال اخیر به عنوان دستیارم در تیم ملی، تلاش بسیار زیادی می‌کرد و اکنون از جدایی‌اش احساس خلأ می‌کنم.» وی ضمن بیان این جمله گفت: هاشم‌زاده در مسائل فنی و در ارتباط موثر با بازیکنان نقش پُررنگی داشت. او قطعاً این تصمیم سخت را به دلایل متفاوتی گرفته و مسائل مالی هم بخشی از آن بوده است. با وجود ناراحتی زیادی که بابت عدم حضورش در تیم ملی دارم، از صمیم قلبم برای هاشم‌زاده آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم با بهتر شدن شرایط در آینده‌ای نزدیک، مجدداً شاهد حضور هاشم‌زاده در تیم ملی باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره احتمال اضافه شدن مربی دیگری به کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: تا این لحظه هیچ چیز قطعی نیست. باید با رئیس کمیته فوتسال نشست مشترکی داشته باشم و کلیه جوانب را بررسی کنیم. پس از آن می‌توانیم درخصوص استفاده از فرد جدید در کادر فنی تیم ملی فوتسال تصمیم بگیریم.
ناظم‌الشریعه درخصوص اخبار منتشر شده درباره احتمال قطع همکاری وی با تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: تیم ملی در شرایط حساس اعزام به ازبکستان و حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قرار دارد. با این حال در برخی موارد شاهد انتشار گمانه‌زنی‌های خلاف واقع هستیم. با وجود همه کم و کاستی‌هایی که در برخی موارد وجود داشته، در برهه حساس کنونی هیچ‌گونه تصمیمی برای قطع همکاری با تیم ملی ندارم. محکوم به ادامه روند چندین ماه اخیر هستیم و تا کسب نتیجه مطلوب در جام ملت‌های آسیا و صعود به جام جهانی، به این راه ادامه خواهیم داد.