افزایش سرانه ورزشی تبریز با بهره برداری از ۲۵ پروژه جدید

شهردار تبریز خبر داد؛

شهردار تبریز بر تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های ورزشی سال جاری در راستای افزایش سرانه ورزشی شهر تاکید كرد.

تبریز-توفیقی
شهردار تبریز بر تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های ورزشی سال جاری در راستای افزایش سرانه ورزشی شهر تاکید كرد.
یعقوب هوشیار در بازدید از پروژه‌های ورزشی که به همراه پرویز هادی، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر صورت گرفت، اظهار کرد:سلامت عمومی جامعه یکی از  اولویت‌های تدوین بودجه سال جاری بود که بر همین اساس یک روز از هفته با عنوان جمعه‌های ورزشی اختصاص یافته است.
وی افزود:عملیات اجرایی ۲۵ پروژه ورزشی در مناطق دهگانه شهرداری آغاز شده و تلاش داریم تا پایان سال شاهد بهره‌برداری آن ها باشیم.وی در این خصوص اظهار داشت:آخرین وضعیت پروژه های ورزشی که عملیات اجرایی آن‏ها شروع شده است را پیگیری می شود و با بهره برداری از ۲۵ سالن ورزشی شاهد ارتقا سرانه ورزشی شهر تبریز خواهیم بود.
هوشیار با اشاره به اهمیت ورزش در مدارس و پارک‌های سطح شهر اعلام کرد:تجهیز و توسعه امکانات ورزشی مدارس و پارک‌های سطح شهر در دستور کار شرکت باشگاه ورزشی شهرداری تبریز بوده و علاوه بر آن جشنواره‌های مختلف ورزشی نیز در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در چهارمین دور قرار خدمت شهرداری تبریز، هر هفته در دو مدرسه دولتی حضور یافته و نسبت به ارائه خدمات و تجهیزات ورزشی در آن مدارس اقدام کردیم که این موضوع به اکثر مدارس دولتی تسری خواهد یافت. هوشیار یادآور شد:تقویم فرهنگی و ورزشی مناطق در سال جاری تدوین و به مدیران ورزشی مناطق ابلاغ شده است که بر اساس آن برای ۵۲ هفته سال باید برنامه ورزشی برگزار کنند.