تاوان سنگینی برای اشتباهات دادیم

مربی تیم ملی بسکتبال ایران:

مربی تیم ملی بسکتبال ایران با بیان این که اشتباهات دقایق آخر باعث حذف تیم ملی از بازیهای آسیایی شد گفت: این اشتباهات تاوان سنگینی برای ما داشت.

مربی تیم ملی بسکتبال ایران با بیان این که اشتباهات دقایق آخر باعث حذف تیم ملی از بازیهای آسیایی شد گفت: این اشتباهات تاوان سنگینی برای ما داشت.
به گزارش مهر از هانگژو، علی آرزومندی پس از شکست تیم ملی بسکتبال مقابل فیلیپین در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی اظهار داشت: ما در نیمه اول عملکرد خوبی در دفاع نداشتیم و وقتی اینطور می شود شما باید در کوارترهای بعدی انرژی زیادی بگذارید که بتوانید نتیجه را جبران کنید.
وی ادامه داد: فکر می کنم اشتباهات یک دقیقه آخر هم به خاطر همین خستگی و صرف انرژی زیاد برای بازگرداندن نتیجه بود. بچه ها خیلی تلاش کردند که اختلاف را کمتر کنند و حتی جلو هم بیفتند.
مربی تیم ملی بسکتبال گفت: نکته مثبت کار این است که بچه ها تمام تلاش خود را انجام دادند و ماهیت ورزش هم همین است که شما تمام تلاش خود رادر بازی انجام دهید. بچه های ما نشان دادند که توانایی زیادی دارند اما گاهی اوقات تاوان اشتباهات سنگین است.
آرزومندی تاکید کرد: ما شانس این را داشتیم که بالا برویم چون بچه ها شایستگی داشتند. تیم جوانی داریم و هنوز جا دارد که این جوان‌ها خودشان را در مسابقات آینده نشان دهند.
وی با اشاره به اینکه نباید از این مسئله عبور کرد که تیم حریف سه بازیکن خارجی و تبعه داشت، گفت: یکی از آنها ۳۵ امتیاز آورد و کاملا تاثیرگذار بودند. در صورتی که ما از ترکیب جام جهانی سه بازیکن اصلی خود یعنی حدادی، یخچالی و امینی را نداشتیم، اما به هرحال با همه این شرایط باید بازی را می بردیم.