تولید پتروشیمی کرمانشاه ادامه دارد

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه:

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پی حادثه آتش‌سوزی یکی از ایستگاه‌های گاز این مجتمع از تداوم تولید در این شرکت خبر داد.


مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در پی حادثه آتش‌سوزی یکی از ایستگاه‌های گاز این مجتمع از تداوم تولید در این شرکت خبر داد.
حسین صباغ درباره آخرین وضع شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه پس از حادثه آتش‌سوزی یکی از ایستگاه‌های گاز این مجتمع به خبرنگار شانا گفت: مشکلی در پتروشیمی کرمانشاه وجود ندارد و تولید ادامه دارد.
سرهنگ همت‌علی شکری  در گفت‌وگو با ایرنا درباره این حادثه اظهار کرد: یک مورد آتش‌سوزی در پتروشیمی اوره و آمونیاک هرسین واقع در حوالی پل چهر به پلیس گزارش شد.
وی ادامه داد: پس از دریافت این گزارش تیمی از ماموران انتظامی به سرعت در محل حادثه حضور یافته و مشخص شد که یکی از ایستگاه‌های گاز این پتروشیمی دچار حریق شده است.
سرهنگ شکری افزود: بر اثر این آتش‌سوزی نگهبان ایستگاه و یکی دیگر از کارگران از ناحیه صورت و دیگر اعضای بدن دچار سوختگی و به مراکز درمانی منتقل می‌شوند که متاسفانه فرد نگهبان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد.
رئیس پلیس شهرستان هرسین گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می‌دهد این آتش‌سوزی به علت نشت گاز رخ داده که با حضور به موقع نیروهای امدادی پس از ساعتی مهار شده است.وی گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و بررسی جزئیات بیشتر حادثه در دست بررسی قرار دارد.
شهرستان هرسین در ۴۵ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد و یکی از مناطق صنعتی استان محسوب می‌شود.