«حزب الله» عراق: حمله پهپادی به منزل «الکاظمی» ساختگی بود

«حزب الله» عراق: حمله پهپادی به منزل «الکاظمی» ساختگی بودحزب الله عراق  با صدور بیانیه ای حمله پهپادی به منزل الکاظمی را ساختگی خواند و خواستار اثبات حضور نخست وزیر عراق در منزلش در زمان انجام حمله شد.
به گزارش  مهر به نقل از المیادین، حزب الله عراق با صدور بیانیه ای به اظهارات اخیر «قاسم الاعرجی» مشاور امنیت ملی این کشور در خصوص دستیابی به سرنخ‌هایی از حمله پهپادی به منزل مصطفی الکاظمی واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، در بیانیه حزب الله عراق آمده است: مقامات امنیتی، سیاستمداران و سفارتخانه های کشورهای بزرگ در عراق جملگی می دانند که حمله پهپادی به منزل الکاظمی ساختگی بوده است.
در بیانیه مذکور عنوان شده است: الکاظمی در زمان حمله پهپادی و وقوع انفجار ساختگی در منزل خود حضور نداشت. ما می خواهیم الکاظمی مدارکی را که نشان می دهد در آن لحظه در خانه بوده است، ارائه کند.
حزب الله عراق افزوده است: ۶ دوربین مداربسته در هنگام وقوع انفجار ساختگی، تصاویر منزل الکاظمی را ضبط کرده اند. این تصاویر باید منتشر شوند. از سوی دیگر، ما خواهان انتشار تصاویر ماهواره های آمریکایی از لحظات وقوع حادثه هستیم. چرا در این عملیات هیچکس آسیب ندید؟ خدمتکاران منزل الکاظمی کجا بودند؟ مشاورانش کجا بودند؟