مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس: عبدی باید قدر موقعیت هایش را بداند

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس: عبدی باید قدر موقعیت هایش را بداند

 


مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گفت: بازی کسل کننده ای در نیمه اول بود و تکلیف توپ مشخص نبود. از تیم پرسپولیس انتظار داشتیم که همانند بازی مقابل صنعت نفت آبادان بازی کند. به نظر من وقتی که با دو مهاجم بازی می کنیم نباید توپ را به عقب بیاوریم و رو به جلو باید بازی کرد.
وی افزود: همانطور که دیدید مهدی عبدی موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت که فقط یکی را توانست به گل تبدیل کند.این گل روی همکاری خوب بازیکنان به دست آمد. در چند دقیقه آخر دیدیم که تیم به خط دفاعی رفت و امکان داشت که نتیجه مساوی شود.پیروزی در این بازی باعث شد که با روحیه بالا به استقبال دربی برویم.
فنونی زاده خاطر نشان کرد: خوشبختانه توانستیم در لیگ دو پله بالاتر برویم و به رده دوم صعود کنیم. البته با اختلاف کمی در این رده هستیم. به نظر من بازیکنان زحمت خود را کشیدند ولی بازی سرنوشت ساز ما شنبه مقابل استقلال است. تنها نکته مثبت این بود که کمال در جریان بازی ها قرار گرفت. گل محمدی در این دیدار چند مهره خود که در مسابقات کمتر به میدان رفتند را وارد میدان کرد.
پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص نقطه قوت و ضعف تیم گفت:در مقابل تیم هایی مثل نفت مسجد سلیمان نمی توان در خصوص نقاط قوت و ضعف تیم صحبت کرد. این تیم ها ضعیف هستند، به نظر من لیگ ما باید مانند لیگ ستارگان قطر با 10،12 تیم برگزار شود. خیلی از تیم ها در لیگ وجود دارند که با وسوسه در مقابل پرسپولیس و استقلال بازی می کنند. همانطور که دیدید به محض این که داور صدای سوت خود را به صدا در می آورد،  بازیکنان نفت به سمت او هجوم می آوردند. این بازی ها کیفیت لازم را ندارند و از قبل برنده بازی معلوم است.