این پرسپولیس مدعی قهرمانی است

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس:

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، نفت مسجد سلیمان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و با این پیروزی به استقبال شهرآورد پایتخت می رود.

این پرسپولیس مدعی قهرمانی است


 


تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، نفت مسجد سلیمان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و با این پیروزی به استقبال شهرآورد پایتخت می رود.
محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص برتری یک بر صفر سرخپوشان در این دیدار، شهرآورد پیش رو، شرایط مدیریتی باشگاه و ... صحبت‌هایی انجام داد که مشروح این مصاحبه را می‌خوانیم.
 پرسپولیس پیروزی خوبی را مقابل نفت مسجد سلیمان کسب کرد. این بازی چطور بود؟
این برد از هر نظر برای تیم مفید بود چرا که پرسپولیس از نظر روحی به آن نیاز داشت و خوشبختانه به هدفش رسید و سه امتیاز این دیدار را کسب کرد.
 ۳ امتیاز این بازی هم حیاتی بود و تیم را به رتبه دوم جدول رساند. ارزیابی در این خصوص چیست؟
درست است. همانطور که گفتم این برد از هر نظر برای تیم مفید بود و علاوه بر تزریق روحیه، اوضاع تیم را در جدول  بهبود بخشید و کم کم به خانه‌اش که صدر جدول است، باز خواهد گشت و باید بگویم که با وجود همه مشکلات این پرسپولیس مدعی قهرمانی است.
 اما در آستانه شهرآورد مشکلات در پرسپولیس بیش از پیش به چشم می‌خورد. قبول دارید؟
متاسفانه این مشکلات وجود دارد. خوشبختانه بازیکنان با غیرتی داریم که در زمین مشکلات را فراموش می‌کنند و با غیرت می‌جنگند.
 با وجود همه مشکلاتی که وجود داشت، ظاهرا اعضای هیات مدیره مجید صدری را به عنوان مدیرعامل معرفی کردند. عملکرد او در زمان سرپرستی را چطور دیدید؟
نمی‌توان در این باره قضاوتی کرد. در مجموع به نظر من ساختار فوتبال مشکل دارد. هر مدیری می‌آید وارث بدهی‌های قبلی است. به همین دلیل در کار خلل ایجاد می‌شود. این مشکل از زیرساخت فوتبال ما است و هر مدیری هم بیاید باید با این مشکلات دست و پنجه نرم کند.
 این مشکلات در آستانه شهرآورد خللی در کار پرسپولیس ایجاد نمی‌کند؟
بازیکنان به درک بالایی رسیدند. این مشکلات همیشه وجود داشته اما بازیکنان با غیرت برای خوشحالی هواداران جنگیدند و به طور حتم در شهرآورد هم موفق خواهند بود.
 در حال حاضر پرسپولیس در جدول رده‌بندی شرایط بهتری نسبت به حریف دارد. می‌توان با این اوضاع به برد پرسپولیس خوشبین بود؟
شهرآورد با سایر مسابقات لیگ متفاوت است و فرقی ندارد چه تیمی در چه جایگاهی قرار دارد. این بازی جدا از سایر بازی‌ها است. با این شرایط به موفقیت تیم در شهرآورد خوشبین هستم.